چگونه تبلیغات اخیراً مشاهده شده در فیس بوک را پیدا کنیم
               

نویسنده :ابوالفضل تقی خانی
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷تبلیغات در همه جای دنیا وجود دارد ، اما فیس بوک گاهی اوقات موفق می شود محصول مناسب را در زمان مناسب به شما نشان دهد. نمی دانید چگونه تبلیغی را که هفته ها روی آن کلیک کرده اید پیدا کنید؟ در اینجا نحوه پیدا کردن تبلیغات اخیراً مشاهده شده در فیس بوک وجود دارد.

 

برنامه Facebook در iPhone و Android دارای بخشی جداگانه برای فعالیت تبلیغاتی شما است. در اینجا می توانید تمام پست های حمایت شده را که در خبرمایه خود با آنها ارتباط برقرار کرده اید ردیابی کنید. مراحل رسیدن به آنجا برای هر دو سیستم عامل اندکی متفاوت است.

 

تبلیغات اخیراً مشاهده شده را در Facebook برای آندروید پیدا کنید
فعالیت تبلیغاتی اخیر خود را در فهرست Facebook پیدا خواهید کرد. برای شروع ، برنامه Facebook را برای Android باز کنید. سپس ، از نوار ابزار بالا ، روی دکمه منوی همبرگر ضربه بزنید.

گزینه "See More" را انتخاب کنید.

اکنون ، روی دکمه "Recent Ad Activity" ضربه بزنید.

از اینجا ، شما می توانید لیستی با زمان معکوس از همه تبلیغات و پست های حامی مالی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید ، مشاهده کنید. روی یک آگهی ضربه بزنید تا در مرورگر باز شود. از منو ، می توانید گزینه پنهان کردن تبلیغ در آینده را نیز پیدا کنید.

می توانید بر روی دکمه "ذخیره" ضربه بزنید تا یک آگهی برای بعد ذخیره شود. همه تبلیغات ذخیره شده را در برگه ذخیره شده خواهید یافت.

تبلیغات اخیراً مشاهده شده در Facebook را برای iPhone پیدا کنید
مراحل مشاهده تبلیغات اخیراً کلیک شده در Facebook در برنامه iPhone متفاوت است. برای شروع ، برنامه Facebook را برای iPhone باز کنید.

 

سپس ، از نوار ابزار پایین روی دکمه همبرگر ضربه بزنید و گزینه "See More" را انتخاب کنید.

اکنون ، گزینه "Recent Ad Activity" را انتخاب کنید.

همه تبلیغاتی را که اخیراً روی آنها کلیک کرده اید مشاهده خواهید کرد. فقط یک آگهی را ضربه بزنید تا در مرورگر شما باز شود.

 

منبع : howtogeek