هواوی رویداد پخش زنده HarmonyOS را در تاریخ 2 ژوئن برگزار می کند
               

نویسنده :ابوالفضل تقی خانی
بروزشده در تاریخ سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰


با نام تجاری جدید EMUI ، HarmonyOS به زودی به مجموعه دستگاه های Huawei خواهد رسید. سیستم عامل جدید در جریان یک رویداد پخش زنده که توسط Huawei در تاریخ 2 ژوئن برگزار می شود ، در آنجا معرفی می شود و در آنجا سیستم عامل جدید را رسما معرفی می کند.

 

این شرکت ویدیوی تیزرنگی را روی دسته Weibo خود قرار داد. این فیلم اولین بار در صفحه بوت HarmonyOS ظاهر می شود که قبل از نشان دادن آرم "HarmonyOS" ، "Huawei" را نشان می دهد. یادداشتی که در انتهای تیزر منتشر شده می گوید ، در یک کنفرانس راه اندازی ، سیستم عامل Harmony و اولین محصول معرفی خواهد شد. انتظار می رود این محصول Huawei MatePad2 باشد که گفته می شود اولین دستگاهی است که HarmonyOS را از جعبه خارج می کند.

 

هوآوی قبلاً اعلام کرده بود که هدفش این است که تا پایان سال جاری 300 میلیون دستگاه دارای سیستم عامل HarmonyOS باشد که یک سوم دستگاه های جدیدی است که با سیستم عامل جدید کارخانه ارائه می شوند.

 

در اوایل این ماه ، ما ویدیویی را مشاهده کردیم که در مقایسه با EMUI 11 مبتنی بر Android فعلی Huawei با HarmonyOS در کنار یکدیگر در دستگاه های مختلف مقایسه شده است. در نگاه اول ، HarmonyOS از لحاظ بصری شبیه EMUI 11 است و هنوز هم ممکن است مبتنی بر Android باشد. در هر صورت ، منتظر می مانیم تا وقتی که به یک دستگاه نرم افزار جدید دست پیدا کنیم.

 

منبع : gsmarena