چطور در کالاف دیوتی همیشه برنده باشیم ؟ نکات و ترفند هایی که باید از کالاف دیوتی بدانید
               

نویسنده :ابوالفضل تقی خانی
بروزشده در تاریخ پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸


فرقی نمیکند که تازه وارد هستید یا با تجربه! باید این نکات را به یاد داشته باشید. همه این نکات را بخوانید زیرا حتما به کارتان می آید. این نکات نشان میدهند که چطور بازی خود را در کالاف دیوتی تقویت کنید و به یک بازیکن حرفه ای ( پرو پلیر ) تبدیل شوید

 

اگر در این بازی تازه وارد هستید ، کارهای زیادی وجود دارد که باید شروع کنید و در مسابقات پیروز شوید و XP خود را بالا ببرید. بنابراین بیایید بررسی کنیم که چگونه می توانید در نکات و ترفندهای گسترده ما بیشترین بهره را از کالاف دیوتی موبایل ببرید.

 

کالاف دیوتی موبایل و تلفن خود را تنظیم کنید
الزامات سیستم این بازی برای iPhone: به iOS 9 یا بالاتر نیاز دارد ، در تلفنهای iPhone 5S به بالا کار می کند. با iPad Air به بعد کار می کند. روی iPod touch کار می کند.


نیازهای سیستم کالاف دیوتی موبایل برای اندروید

 به اندروید 5.1 یا بالاتر نیاز دارد و تلفن شما حداقل به 2 گیگابایت رم نیاز دارد. (گوشی های 2020 و 2021 تقریبا همگی دارای حداقل 2 گیگابایت رم میباشند)


فضای ذخیره سازی دستگاه را آماده کنید 

برای نصب این بازی شگفت انگیز و داده های بازی به حدود 1.6 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارید. گوشی های جدید همگی دارای حداقل 32 گیگابایت رم حافظه می باشند و معمولا کم نمیاورند.

 

فعالیت ها و هشدارهای پس زمینه را خاموش کنید 

 اگر حالت بازی در دستگاه خود دارید ، اکنون زمان استفاده از آن برای کاهش اعلان هایی است که نمی خواهید و از بین بردن فرایندهای دیگری که ممکن است باعث کاهش عملکرد تلفن شما شود ، زمان آن فرا رسیده است. برای دریافت بهترین نتیجه از بازی ، شما نیاز دارید که تلفنتان در بهترین حالت ممکن کار کند.

ورود به سیستم

برای ورود به سیستم میتوانید از فیس بوک یا حساب اکتیویژن که مخصوص خود کلاف دیوتی میباشد استفاده کنید یا اینکه از گزینه مهمان استفاده کنید.

 

اگر از قبل اکانت داشته اید میتوانید به راحتی با استفاده از وارد کردن آن در بازی آنرا بازیابی کنید.

 

استفاده از هدفون

برای بازی کردن حتما از هدفون استفاده کنید. استفاده از هدفون میتواند به شما در شناسایی صدای پای دشمنان یا صدای شلیک آنها کمک کند.

 

این بازی آنلاین است

اگر قبلا بازی نکرده باشید باید بدانید که این بازی نیاز به اتصال اینترنت دارد. این بازی کاملا آنلاین است زیرا تمامی اطلاعات و لحظه های بازی از سرور دریافت میشود.

 

 

نکات و ترفند هارا برای کاهش لگ بخوانید زیرا حتما به کارتان میاید. برای خواندن ترفند های کاهش لگ این بازی اینجا کلیک کنید.

 

روشنایی را بالا ببرید

 آنچه می بینید همان چیزی است که شلیک می کنید. هرچه روشن تر ، بهتر است ، بنابراین روشنایی خودکار را خاموش کنید ، سطح را بالا ببرید و مطمئن شوید که "حالت شب" یا "فیلتر نور آبی" روشن نیست ، زیرا باعث انحراف تصاویر می شود. اگر روی گوشی خود حالت بازی دارید ، آن را برای از بین بردن قدرت شفافیت خود روشن کنید.

 

کنترل کننده Xbox یا PS4 خود را متصل کنید

می توانید یک کنترل کننده کنسول را برای پخش در تلفن همراه خود متصل کنید. هنگام بازی با استفاده از کنترلرها با افراد دیگر جفت خواهید شد ، بنابراین مزیت ناعادلانه ای نخواهید داشت. اگر این کار را بلد نیستید میتوانید از این لینک استفاده کنید.

 

بهترین تنظیمات و کنترل ها
تنظیمات و گزینه های فراوانی وجود دارد و بهترین حالت بستگی به نحوه دوست داشتن شما در بازی و تلفن یا تبلت شما دارد. ارزش دارد که برای آزمایش همه گزینه ها وقت بگذارید.

 

حالت پیشرفته را انتخاب کنید

 دو روش کنترل وجود دارد ، ساده یا پیشرفته که در ابتدای بازی به شما ارائه می شود. هنگامی که به شخصی اشاره می کنید ، آتش خودکار ساده است ، اما Advanced به شما امکان کنترل کامل می دهد حتی اگر این بدان معنی باشد که کمی بیشتر تمرین کنید. با کنترل های ساده هرگز به جایی نخواهید رسید.

 

کنترل های خود را سفارشی کنید

از لابی ، روی دکمه تنظیمات ضربه بزنید و همه تنظیمات بازی را باز خواهید کرد. در Controls گزینه Simple and Advanced را خواهید داشت ، اما در Advanced شما دکمه سفارشی سازی را دارید - روی این ضربه بزنید و می توانید عناصر کنترل را به مکان های جدید بکشید. توجه داشته باشید که چند نفره و Battle Royale دارای اسکله های کمی متفاوت هستند ، بنابراین هر دو را سفارشی کنید.

 

دکمه مستعد را روشن کنید تا قابلیت عکس انداختن را فعال کنید

 یک تغییر اخیر به عنوان اضافه کردن گزینه مستقیم رفتن به حالت مستعد (دراز کشیدن) به جای فشار طولانی بر روی دکمه خم شدن است. دکمه مستعد به طور پیش فرض خاموش است ، اما اگر آن را روشن کنید ، می توانید روی زمین بیفتید و به جنگ ادامه دهید - حرکتی به نام dropshotting. از آنجا که گزینه کنترل جدید اضافه شده ، در PUBG محبوب است و در کالاف بسیار رایج است. برای پنهان سازی به گزینه ها رفته و به settings > basic controls > hide prone button بروید.


تغییر حالت شلیک

 در همان منطقه بالا ، در Advanced ، می توانید نحوه شلیک انواع مختلف سلاح را تغییر دهید. می توانید از لگن شلیک کنید ، مکانهای دید (ADS) را هدف بگیرید یا سفارشی را انتخاب کنید. با این کار می توانید رفتار گروه های اسلحه را تغییر دهید - بنابراین می توانید به طور مثال از لگن اسلحه شلیک کنید (که ارزش انجام آن را دارد).

 

تغییر کیفیت گرافیک

دستگاه شما در شروع کار به طور خودکار تنظیمات تلفن شما را تشخیص می دهد ، اما اگر می خواهید آنها را تغییر دهید ، در تنظیمات ، روی Audio and Graphics ضربه بزنید. در اینجا می توانید کیفیت و نرخ فریم و همچنین گزینه های دیگر را انتخاب کنید. برای داشتن بهترین تجربه از بازی و روان ترین حالت باید همه این حالات را چک کنید. برای داشتن فریم ریت (نرخ فریم) بهتر میتوانید کیفیت بازی را کم کرده و در عوض فریم ریت را بالا ببرید.

 

حساسیت را تنظیم کنید

دستگاه های مختلف کمی متفاوت پاسخ می دهند و در حساسیت می توانید تنظیمات مربوط به نحوه حرکت و همچنین حساسیت حرکات را از طریق دامنه با استفاده از ژیروسکوپ تلفن تغییر دهید. این موارد را می توان برای مولتی پلیر و بتل رویال به طور جداگانه تغییر داد - همچنین برای بزرگنمایی های دامنه جداگانه تغییر داد ، زیرا ممکن است برای ثابت نگه داشتن حساسیت بیشتر روی بزرگنمایی کمتر و حساسیت کمتری روی بزرگنمایی بیشتر داشته باشید.

 

تنظیمات خود را با تمرین در مقابل هوش مصنوعی آزمایش کنید

وارد چند نفره شوید و روی دکمه انتخاب (درست بالای دکمه استارت) ضربه بزنید تا نوع بازی را انتخاب کنید. در اینجا "تمرین" و "تمرین در مقابل هوش مصنوعی" را مشاهده خواهید کرد. این یک روش عالی برای آزمایش سلاح ها ، تنظیمات و کنترل ها برای دیدن احساس آنها و اینکه آیا برای شما مفید است. توجه داشته باشید برای بازکردن برخی حالات باید لول یا سطح بازی شما به سطح مطلوب رسیده باشد.

 

تماشای بازی دوستان خود

می توانید با ورود به لیست دوستان خود و ضربه زدن روی دکمه چشم ، مشاهده کنید که دوستانتان چه کاری انجام می دهند - می توانید بازی آنها را در زمان واقعی تماشا کنید.

 

حالت های گیم پلی موبایل
این بازی به دو بخش عمده تقسیم شده است. بخش مولتی پلیر و بخش بتل رویال. اگرچه کنترل ها به طور کلی مشابه هستند و تصاویر بصری یکسان هستند ، این حالت ها اساساً حالت های مختلف بازی دارند. حالت زامبی اکنون حذف شده است و دیگر در دسترس نیست.

 

حالت های چند نفره
تعدادی از نقشه ها و حالت های مختلف چند نفره برای بازی وجود دارد. حالت های اصلی عبارتند از : Frontline, Team Deathmatch, Domination, Search & Destroy, Gunfight, Kill Confirmed, Hardpoint, Free for All.

 

نقشه ها با توجه به نوع بازی متفاوت هستند و متناسب با نوع بازی شما در حال تغییر هستند: Killhouse ، Nuketown ، Hijacked ، Cage ، Rust ، Gulag ، Shriage 1944 ، Reclaim ، Scrapyard ، Oasis ، Highrise ، Crash ، Summit ، Crossfire ، Standoff ، Terminal ، Firing Range ، Hackney Yard ، Takeoff ، Raid ، Meltdown. 10 مورد اول بسیار کوچک ، 11 مورد دیگر بزرگتر هستند و باعث تغییر سبک بازی می شوند.

 

بعضی از نقشه ها می آیند و می روند ، بعضی از آنها به حالت های خاص بازی اختصاص داده می شوند ، بنابراین شما همیشه به همه نقشه ها دسترسی نخواهید داشت.

 

مسابقات چند نفره نیز رتبه بندی شده است و این موارد بین حالت های بازی و نقشه ها پخش می شوند.

 

حالت بتل رویال
در Battle Royale دو نقشه وجود دارد - Isolated و Alcatraz - و شما می توانید در دیدگاه اول یا سوم شخص بازی کنید ، می توانید به صورت انفرادی ، دو نفره یا تیمی بازی کنید.

 

در بتل رویال شما اساساً بدون هیچ چیز با چتر نجات می روید ، اسلحه ها را جمع کنید تا آخرین بازیکن یا تیمی باشد که زنده مانده است. منطقه بازی به تدریج کاهش می یابد و بازیکنان زنده مانده را به یک منطقه تنگتر سوق می دهد. این رویال کلاسیک است.

 

این بازی گاهی اوقات دارای حالت های اضافی است - Sniper Challenge که فقط سلاح های تیرانداز و Warfare است ، تیم های 20 نفره در طرف مقابل برای تغییر در گیم پلی BR دارند ، اما اینها می روند و می روند.

 

تسلط بر سیستم Battle Pass و پاداش ها
در حالی که انجام بازی و سرگرمی بسیار خوب است ، یک سیستم پاداش بزرگ در Call of Duty Mobile وجود دارد. این به شکل رویدادها و Battle Pass است. از این طریق یک مسیر پولی و رایگان وجود دارد ، هر دو از یک جدول زمانی مشابه پیروی می کنند. کسانی که پول پرداخت می کنند به شخصیت های بیشتری ، پوسته ها ، CP (ارز درون بازی) دسترسی پیدا می کنند ، اما افرادی که در مسیر رایگان هستند هنوز چیزهای زیادی دریافت می کنند.

 

سرعت پیشرفت خود را در Battle Pass افزایش دهید

شما اساساً با انجام بازی و کسب Battle Pass XP در Battle Pass جلو می روید. با این حال ، شرکت در رویدادها به شما در مسیر پیشرفت سرعت می بخشد و به شما کمک می کند تا سریعتر به رده های بالاتر بروید ، در صورت انجام این کار ، پاداش های بیشتر و بهتری را باز می کنید.

 

رویدادها را تماشا کنید

سیستم رویدادها تنوعی به بازی می بخشد. در حالی که شما می توانید همیشه TDM را بازی کنید ، اگر این همان چیزی باشد که می خواهید ، این رویدادها تنوع بیشتری پیدا می کنند و از طریق یک سری وظایف ، جوایز و پیشرفت Battle Pass شما را افزایش می دهند. این شامل اعتبارات ، Weapon XP ، Battle Pass XP ، جعبه ها و گاه سلاح ها ، شخصیت ها و پوسته های جدید است. آنچه را که در رویدادهای فصلی یا ویژه ذکر شده است مشاهده کنید و مواردی مانند "کشتن 30 دشمن با AGR 556 مجهز به هر 5 پیوست" را پیدا خواهید کرد. این اساساً شما را در روند کار گام برمی دارد ، پاداش می گیرید و به شما فرصت می دهد تا تمام ویژگی های جدید بازی را بازی کنید.

 

این مطلب هنوز کامل نیست و  آپدیت خواهد شد. حتما این مطلب را دنبال کنید.

 

 

منبع : pocket-lint

 پرو پلیر | پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

دمتون گرم


GPmahdi | جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

عالی بود دمت گرم اینتال