Halo Infinite: هر آنچه می دانیم
               

نویسنده :ابوالفضل تقی خانی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷


Halo Infinite یکی از بزرگترین بازی های آینده مایکروسافت است و گرچه تاریخ انتشار اصلی خود را به عنوان عنوان راه اندازی Xbox Series X | S از دست داد ، اما همچنان در افق چشمگیر است.

 

در حالی که Halo بدون شک محبوبیت خود را حفظ کرده و امروزه به عنوان یکی از شناخته شده ترین بازی های FPS شناخته می شود ، این سری با کال اف دیوتی: Warzone ، Fortnite و Apex Legends که این روزها مقدار زیادی پای FPS می خورند ، نسبت به معاصران خود از بین رفته است.

 

Halo Infinite فرصتی برای مایکروسافت برای پس گرفتن شکوه سابق Master Chief است و طرفداران هیجان زده می شوند. پس از وقایع Halo 5: Guardians ، بازی به نظر می رسد که اسپارتان کهنه کار را در برابر تهدیدی جدید قرار می دهد ، در حالی که به برخی از ریشه های حق رای دادن بازگشت - و برخی از دشمنان آشنا تر.

 

مایکروسافت تنها چند پیش پرده سینمایی و یک نگاه کوتاه اما فریبنده به گیم پلی این کمپین منتشر کرده است ، بنابراین دانش ما در مورد Halo Infinite در حال حاضر گسترده اما کم عمق به نظر می رسد. در این پست ، همه چیزهایی را که در مورد بازی پرچمدار مایکروسافت می دانیم جمع آوری می کنیم.

 

E3 2021 درست در گوشه ای قرار دارد و انتظار می رود Halo Infinite در جلسه توجیهی مشترک مایکروسافت / بتسدا در 13 ژوئن نمایش بزرگی داشته باشد. هنر اصلی ویترین برجسته سربازان اسپارت بود که نشان دهنده یادآوری Halo Infinite برای یک مهم است حضور در نمایش. از نظر آنچه انتظار می رود ، مایکروسافت برای اولین بار در E3 چند نفره Halo Infinite را به نمایش می گذارد. در حالی که فیلم های مبارزاتی را دیده ایم ، نان و کره Halo چند نفره آن است و انتظار می رود این مرحله در E3 در مرکز فیلم باشد.


سال 2021 بیستمین سالگرد Halo و نام تجاری Xbox است ، بنابراین انتظارات زیادی برای مایکروسافت برای Halo Infinite وجود دارد. نمایش قدرتمند در E3 می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که فرانچایز به آن احتیاج دارد تا برخی از شکوه قبلی خود را احیا کند و مردم را به هیجان و علاقه به بازی قبل از آغاز تعطیلات در این بازی هیجان زده کند.

 

Halo Infinite به طور رسمی در E3 2018 اعلام شد. در این رویداد ، مایکروسافت تریلری با ظاهری جذاب ، نه برای خود این بازی ، بلکه موتور کاملاً جدید خود ، Slipspace را به نمایش گذاشت. هرچند که هیچ گیم پلی نداشت ، این تریلر طرفداران Halo را با نمایش آنچه موتور از نظر فنی قادر به ارائه است ، برای دنباله طولانی مدت Halo 5: Guardians 2015 هیجان زده کرد. مناظر دیدنی گسترده ، دنیای وسیعی برای کاوش و همه نوع حیات وحش را دیدیم.

 

یک سال بعد ، در E3 2019 ، مایکروسافت تریلر سینمایی دیگری را به نمایش گذاشت و اولین نگاه به Master Chief و طراحی جدید او را نشان داد. این سکانس نشان داد که استاد رئیس "از خواب بیدار شده" است تا احتمالاً ماموریت بعدی خود را برای نجات جهان آغاز کند. طبق گفته مایکروسافت ، این تریلر سرنخ ها و ارجاعات مربوط به سفر بعدی Master Chief را پنهان کرده است و طرفداران ماه ها به دنبال یافتن پاسخ برای آنچه در آینده بود آن را جدا کردند.

یکی از مهمترین تحولات درباره آنچه درباره Halo Infinite می دانیم این است که ممکن است پایان دنباله های مناسب و شماره دار Halo باشد. در عوض ، 343 گفته است که Infinite "پلتفرم" دهه آینده Halo خواهد بود - که نشان می دهد چیزی شبیه به MMO است ، جایی که 343 با گذشت زمان به ساختن و گسترش Infinite با محتوای اضافی ادامه می دهد. به نظر می رسد Halo Infinite بیش از هر ورودی قبلی Halo می تواند یک بازی زنده باشد ، که این یک تغییر جالب برای این مجموعه خواهد بود ، اما ما در مورد نحوه اجرای واقعی این تغییر چیز زیادی نمی دانیم.

 

آیا این به PC می آید؟
Halo Infinite یک عنوان برتر برای Xbox Series X | S است ، حتی اگر به عنوان یک عنوان برای کنسول های جدید تبدیل نشود. اما نکته مهم دیگر این است که در رایانه نیز منتشر خواهد شد. این نکته قابل توجه است زیرا ورودی جدید Halo اصلی از سال 2004 به بعد در Halo 2 روی کامپیوتر منتشر نشده است و مایکروسافت با انتشار Halo: The Master Master Collection در سال 2019 روی کامپیوتر تغییر وضعیت داده و رکوردهایی با عنوان در Steam به ثبت می رساند. مایکروسافت از آن زمان تاکنون سخت تر به سمت کامپیوتر Halo متمایل شده و بازی های بیشتری را به Master Chief Collection اضافه کرده و در عین حال بازی را به عنوان Xbox Game Pass Ultimate روی رایانه قرار داده است.

 

نسخه رایانه های شخصی Halo Infinite کم لطفی ندارد. 343 در آوریل گفت که این بازی "از ابتدا" برای رایانه های شخصی توسعه یافته است. این مجموعه با تنظیمات گرافیکی ارائه می شود که بهترین نتیجه را از قوانین سخت افزاری و چند نفره برای خواستگاری چند نفره به دست می دهد که از داشتن مزیت در بازی برای چند نفره کراس بازی خود جلوگیری می کند.

 

تاریخ انتشار
اگرچه Halo Infinite در ابتدا قرار بود در کنار سری X و S Xbox منتشر شود ، اما 343 Industries اعلام کردند که با گسترش همه گیر جهانی 2020 ، توسعه به طور قابل توجهی کند شد و در نتیجه انتشار Infinite به تأخیر افتاد. تصاویری که در اولین تریلر گیم پلی بازی Halo Infinite نشان داده شده بازخوردهای کم نظیر ستاره ای را دریافت کرده اند ، اما ممکن است این تاخیر مربوط به بازنگری در ظاهر بازی باشد تا با ماهیت نسل بعدی آن مطابقت بیشتری داشته باشد.

 

در حال حاضر ، تاریخ دقیقی برای انتشار Halo Infinite وجود ندارد. پنجره 343 شناسایی شده پاییز 2021 است ، بنابراین منتظر بازگشت دوباره به جهان Halo است.

 

Halo Infinite به عنوان عنوان بزرگ نسل بعدی مایکروسافت معرفی شده است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در Xbox Series X (و تا حدودی Xbox Series S) به پتانسیل کامل خود برسد. اما برای لذت بردن از قسمت بعدی Halo ، نیازی به خرید کنسول جدید نیست. این بازی همچنین در Xbox One و از طریق رایانه در دسترس خواهد بود و با Smart Delivery ، اگر بعداً یک کنسول نسل بعدی را گیر بیاورید ، با خرید بازی در Xbox One ، می توانید نسخه Xbox S | S را به صورت رایگان ارتقا دهید.

 

نکته ای که احتمالاً در مورد Halo Infinite بسیار قابل توجه است این است که مانند سایر بازی های شخص اول Xbox ، این بازی در روز عرضه در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

 

چه کسی آن را توسعه می دهد؟
همچنین لازم به ذکر است که Halo Infinite فقط توسط 343 صنایع ساخته نشده است. حداقل سه استودیوی دیگر نیز وجود دارد که به Halo Infinite کمک می کنند. آزمایشگاه های Skybox مسئول حالت Forge Halo Infinite هستند و همچنین بر روی Halo 5: Forge برای ویندوز 10 کار کردند و کارهایی را در مورد پیشرفت های Xbox One X Halo 5 انجام دادند. دیگر استودیوهای درگیر Sperasoft هستند که به بازی هایی از جمله Anthem ، Mass Effect: Andromeda ، Rainbow Six: Siege و Assassin's Creed Odyssey و Certain Affinity کمک کرده اند. مشخص نیست که دو استودیوی اخیر چگونه به بازی کلی کمک می کنند.

 

آنچه درباره گیم پلی جدید می دانیم
Halo Infinite از بسیاری جهات سریال را به سمت آغازین خود باز می گرداند. برای اولین بار ، این بازی روی یک دنیای جدید حلقوی است ، درست مثل بازی اصلی - اما این یکی از گذشته قابل کاوش خواهد بود ، و آن را به بزرگترین محیط Halo تبدیل کرده است. ما نیم نگاهی به نقشه در Halo مایکروسافت دیده ایم ، که نشان می دهد شما بخشهای باز حلقه هاله را جستجو می کنید ، مسیر خود را به جلو انتخاب می کنید. همچنین دارای یک چرخه شبانه روز و حیات وحش خواهد بود و باعث می شود که این دنیای زنگ دار نسبت به آنچه این مجموعه در گذشته ارائه می دهد ، بسیار زنده تر و واقع بینانه تر باشد.

 

این به این معنی نیست که این یک بازی غیرخطی است. طبق 343 ، گفتن یک داستان Halo سنتی هنوز قسمت بزرگی از این معادله است ، بنابراین در حین بازی Halo Infinite آزادی کامل نخواهید داشت.

 

Infinite همچنین بازگشت میثاق را به عنوان مخالفان اصلی شما می داند (در مقابل پرومته ها ، دشمنان ربات در مرکز Halo 4 و Halo 5) ، اگرچه اینها همان مردانی نیستند که Master Chief در سه گانه اصلی Halo مبارزه کرده است . دشمنان پیمانی که در Infinite با آنها سر و کار دارید اعضای یک گروه منشعب به نام The Banished هستند که برای اولین بار در Halo Wars 2 ظاهر شدند. شما ترکیبی آشنا از مسابقات میثاق را در میان Banished مشاهده خواهید کرد ، با Grunts ، Elites ، Jackals و Brutes همه بازگشت.

 

طبق 343 ، شما یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته از دشمنان اخراجی که در Halo Infinite با آنها روبرو هستید را مشاهده خواهید کرد. یک نمونه از تاکتیک های غیر متعارف که ممکن است با آن روبرو شوید: Brutes که گرانت را به سمت شما پرتاب می کند.

 

رئیس نیز تاکتیک های جدیدی را در اختیار دارد ، از جمله قلاب مبارزه ای به نام Grappleshot که گزینه های جدید پیمایش را برای شما فراهم می کند. هرچند نباید انتظار صعود از همه چیز را داشته باشید - 343 گفت Grappleshot رئیس را به مرد عنکبوتی تبدیل نمی کند - اما باید گزینه های جدیدی برای دور زدن و درگیری فراهم کند. انتظار داشته باشید که از Grappleshot برای رد کردن وسایل و مهمات از راه دور برای خود استفاده کنید ، تا رئیس را به سمت دشمنان بکشید تا شکاف برای یک غوغا را ببندید یا به لبه های بلند و مکان های دیگر برسید. همچنین مستر چیف از برخی زره ​​های جدید اسپارت استفاده خواهد کرد که در هنرهای مفهومی دیده ایم.

 

ما شاهد چندین سلاح جدید دیگر هستیم که از طریق Halo Infinite Reveals ظاهر می شود ، که IGN با چند جزئیات اضافی از بین رفت:

 

  • Ravager - یک سلاح انفجاری سه دور منفجر شده Banished که با سوخت پلاسما کار می کند. سطح سوخت مانند همیشه با درصدی نشان داده می شود. در انتهای آن تیغه ای وجود دارد که آسیب غوغا را کمی افزایش می دهد.
  • Mangler - یک تپانچه اخراج شده با پرتابه های غول پیکر جنبشی که با سرعت کمتری نسبت به تپانچه UNSC شلیک می کند اما آسیب بیشتری می بیند.
  • CQS48 Bulldog - تفنگ شکاری جدید شورای امنیت شورای امنیت که جایگزین اسلحه کلاسیک می شود. این مورد با یک مجله dum و 12 گیگابایت بیش از 8 گیگابایت اسلحه کلاسیک به روز شده است.
  • VK78 Commando - این تفنگ UNSC کاملاً خودکار عمل می کند و برای برد میان برد مناسب است.
  • Carbine نبض - نسخه ای آشنا اما کاملاً یکسان از سلاح کارابین کلاسیک Covenant.

 

مولتی پلیر

Halo بیشتر به دلیل حالت چند نفره خود شناخته شده است و ما از اخبار سال ها پیش می دانیم که از اسپلیت اسکرین محلی برخوردار است (بله!). مایکروسافت گفته است که Slipspace Engine جدید قادر به پشتیبانی از حالت های مختلف از جمله Battle Royale است (اگرچه این حالت در حال حاضر در حال توسعه نیست). شما می توانید انتظار داشته باشید Halo Infinite چند نفره کلاسیک تیمی خود را بازگرداند ، اما با توجه به حق رای دادن Halo که معمولاً محبوب و تأثیرگذار نیست ، مایکروسافت برای جلب مجدد علاقه خود نیاز به ارائه چیز جدید و جذاب در بخش چند نفره دارد. در سریال پیری.

 

به نظر می رسد خبر بزرگ 343 در آن بخش ، حالت چند نفره Halo Infinite را به صورت رایگان بازی می کند. هنگام خرید بازی ، کمپین و سایر ویژگی های آن را خواهید خرید ، اما هر کسی می تواند بدون صرف هزینه ای ، به بازی چند نفره بپردازد. این یک حرکت عالی به نظر می رسد که باید پایه بازیکنان Halo را افزایش دهد و بازی را به عنوان یک رهبر در تیراندازهای اول شخص احیا کند.

 

مایکروسافت همچنین می گوید که Infinite دارای کراس بازی خواهد بود ، بنابراین شما می توانید با کل جامعه Halo بازی کنید بدون توجه به اینکه بازی را روی Xbox One ، Xbox Series X / S یا PC روشن می کنید. همچنین طبق حساب Halo Twitter با سرعت 120 فریم در ثانیه در Xbox Series X اجرا خواهد شد.

 

آیا معاملات خرد وجود خواهد داشت؟
یک مدل رایگان برای بازی باید به نوعی درآمد کسب کند ، این بدان معناست که می توانیم انتظار داشته باشیم برخی تراکنش های خرد همراه با یک حالت چند نفره که Halo در دسترس همه بازیکنان Xbox و PC قرار می دهد ، همراه باشد. 343 جزئیاتی را در مورد آنچه بازیکنان انتظار دارند به اشتراک گذاشته است و توسعه دهنده به طور خاص گفته است Halo Infinite شامل جعبه های غنیمت نخواهد بود.

 

"بله ، رایگان بودن در بازی به معنای وجود لوازم آرایشی برتر است ، اما بازیکنان همچنان از طریق مواردی مانند بازی های تبلیغاتی ، چالش ها ، مهارت ها ، رویدادهای خاص ، جوایز قدیمی - مانند Halo 5 ، محتوای دلخواه شخصی سازی را به دست می آورند. پاداش SR 152 - سیستم پیشرفت و موارد دیگر ، "کریستوفر بلوم طراح پیشرفت پیشرفت Halo Infinite در یک پست وبلاگ 343 گفت.

 

بلوم در ادامه گفت که بازیکنان روش های دیگری نیز برای به دست آوردن مواد آرایشی از طریق گیم پلی دارند ، بنابراین شما در داشتن صرف هزینه صرف نظر نمی کنید تا اسپارتان زیبا جلوه کند.

 

ریان پارادیس ، مدیر طراحی Halo Infinite در این پست گفت: "ما می خواهیم همه Spartan رویایی خود را بسازند." "ما همیشه به دنبال راه های بیشتری برای شخصی سازی شخصیت های درون بازی و دادن گزینه های به بازیکنان هستیم. تیم من می داند که بازیکنان طولانی مدت ما موارد مورد علاقه خود را دارند که آنها را دوست دارند و ممکن است به مدت دو دهه داشته باشند. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان Halo Infinite قادر خواهند بود موارد دلخواه قدیمی خود را بدست آورند و همچنین موارد دلخواه جدید را در هنگام راه اندازی و با گسترش ماه های بعد از راه اندازی پیدا کنند. "

 

ما اولین نقشه چند نفره را دیده ایم
حداقل ، چند عکس از صفحه نمایش که در Halo Waypoint به اشتراک گذاشته شده اند ، زاویه هایی را در اولین صحنه های چند نفره Halo Infinite ایجاد می کنند که در زیر مشاهده می کنید.

فورج برمی گردد
ویژگی ساخت Halo-franchise ، Forge ، مورد علاقه طرفداران است و بازگشت آن را در Halo Infinite خواهیم دید. آزمایشگاه های Skybox ، تیم پشتیبان فورج در Halo 5 ، مدیریت حالت Forge Infinite را بر عهده دارند. احتمالاً می توانیم انتظار داشته باشیم که از Halo 5 Forge قدرتمندتر باشد ، اما در حال حاضر نمی دانیم که حالت Infinite's Forge چه ویژگی هایی دارد.

 

جزئیات داستان
در حالی که جزئیات داستان در حال حاضر تحت هیچ اطلاعاتی قرار ندارند ، مایکروسافت تأیید کرد که Halo Infinite داستانی را روایت می کند که بیشتر از Halo 5 به Master Chief متمرکز است. همانطور که طرفداران ممکن است به یاد بیاورند ، این عنوان با یک داستان داستانی که شخصیت دیگری به نام Agent Locke را لمس می کرد و حتی بازیکنانی را برای برخی از بخشهای مبارزات به عنوان وی می جنگیدند ، از قهرمان فرنچایز دور شد.

 

تأکید بیشتر بر Master Chief تماس هوشمند مایکروسافت است. این تعهد به درست کردن داستان را این بار با Halo Infinite نشان می دهد. مایکروسافت اذعان کرده است که داستان Halo 5 رو به نابودی بود ، بنابراین طرفداران مشتاقانه می بینند که این بار داستان چگونه رشد می کند و بهبود می یابد. مایکروسافت برای آنچه ارزشش را دارد ، به طرفدارانش می گوید که Halo Infinite را به جای Halo 6 به جای نوع دیگری از spin-off یا فرنچایز فراتر از داستان اصلی ، در نظر بگیرند. طبق گفته رئیس استودیو 343 بانی راس ، این "راه اندازی مجدد معنوی" حق رای دادن است.

 

فراتر از سکته های گسترده ، می دانیم که این اتفاق در Zeta Halo ، مکانی کلیدی از Halo lore انجام می شود. اگر به خاطر داشته باشید ، داستان Halo این است که دنیای حلقه ای توسط نژاد دیگری ، پیشگامان ، به عنوان ابر سلاح هایی ساخته شده است که می توانند زندگی پر احساس در کهکشان را از بین ببرند. آنها آخرین تلاش برای مهار طغیان بودند ، یک نژاد بیگانه با کندوی ذهن که موجودات باهوش دیگر را به زامبی های بزرگ خود تبدیل می کند. کتابخانه Halo: Combat Evolution را به خاطر می آورید؟

 

Zeta Halo ، همچنین به عنوان Installation 07 شناخته می شود ، جایی که Forerunners برای اولین بار که انگل ها در دوران Forerunner ظاهر می شوند ، از افراد آزمایش انسانی برای آزمایش سیل استفاده می کنند. نصب 07 از عملکردهای متفاوتی نسبت به سایر دنیای حلقوی برخوردار بود ، بنابراین احتمالاً می توان انتظار داشت ساختارهای جدید و متفاوتی در آنجا وجود داشته باشد و در هنگام کاوش در مکان ، پیش ساخته ها و مسابقه ای که قبل از آنها ، پیش سازها است را بیشتر بکشیم.

 

ما همچنین کمی اطلاعات در مورد اخراج شده بدست آورده ایم. به نظر می رسد گروه منشعب Covenant برای نابودی یک باره بشریت ، احتمالاً با استفاده از سوپر اسلحه آرایه هاله برای انجام کاری ... سخت جهنمی است. بنظر می رسد که Banished on Zeta Halo توسط یک Brute به نام War Chief Escharum هدایت می شود که به نظر می رسد آنتاگونیست اصلی بازی باشد. ما همچنین هنر مفهومی دیگری از شخصیت اخراجی ، جگا ، نخبه ای ترسناک با شمشیر انرژی قرمز را دیده ایم.

 

آیا بتا وجود خواهد داشت؟
سال 2019 همچنین این خبر را منتشر کرد که بتا Halo Infinite - یا دوره "پرواز" در اصطلاح Halo - قبل از ورود به رایانه شخصی ابتدا در Xbox راه اندازی می شود. می توانید در برنامه Halo Insider رایگان ثبت نام کنید تا فرصتی برای ورود به نسخه بتا داشته باشید ، اما هنوز در مورد زمان راه اندازی یا شامل چه مواردی مشخص نیست. بعداً بازیکنان رایانه شخصی در نسخه بتا شکاف خواهند گرفت.

 

اخیراً گزارش شده است كه مایکروسافت در حال آماده سازی فعالانه برنامه های بتا Halo Infinite در اواخر امسال است. شاید اواخر این ماه در E3 اخباری درباره آن دریافت کنیم.

 

برخی از عزیمت های بزرگ
همراه با تاخیر بزرگ یک ساله ، Halo Infinite شاهد خروج برخی از اعضای برجسته تیم توسعه از پروژه بوده است. جدیدترین کارگردان بازی کریس لی بود که تایید کرد "از پروژه" عقب رفته است و در ماه اکتبر به دنبال فرصت های جدید بود. لی در 343 به عنوان Partner Studio Head کار کرده بود و از سال 2008 در نقش سازنده سریال Halo در سازنده کار می کرد.

 

عزیمت لی و همه گیر شدن جهانی تنها تلاطمی نیست که بازی در طول پیشرفت خود دیده است. مدیر خلاق تیم Long Longo در آگوست 2019 343 صنعت را ترک کرد ، و تولیدکننده اجرایی ماری اولسون نیز در اکتبر این کار را دنبال کرد. و در اوایل سال جاری ، 343 تایید کرد که سه استودیوی مختلف به توسعه Halo Infinite کمک می کنند. این تیم حتی جوزف استاتن نویسنده باسابقه را نیز بازگرداند.

 

کریگ را فراموش نکن

پس از مشخص شدن گیم پلی بازی Halo Infinite در ایکس باکس سری X X ، برخی از بینندگان تحت تأثیر تصاویر نمایش داده شده برای عنوان نسل بعدی پرچمدار مایکروسافت قرار نگرفتند. نمایانگر این مشکل کریگ بود ، نام میم به یک دشمن بی رحم که به طور خلاصه در فیلم دیده می شود ، ظاهر می شود ، اما با وجود اینکه توسط استاد چیف در چهره قرار گرفته است ، دارای ظاهری فوق العاده مرده و بسیار هیئت مدیره است. چشمان مرده کریگ به سرعت و چهره خالی او را به یک میم تبدیل کرد ، چیزی که 343 و مایکروسافت در واقع به نیکی خوش تصدیق کردند.

 

اگرچه کریگ روز خود را در کانون توجه اینترنت سپری کرد ، به نظر می رسد 343 یادداشت مربوط به ظاهر Halo Infinite را یادداشت کرده است. به نظر می رسد برخی از صفحه نمایش های جدید که در ماه دسامبر منتشر شده اند ، بسیار قابل توجه تر از تصاویر اولیه هستند.

 

ترجمه شده از سایت : gamespot